308  0

Bazı anlar, hiç unutulmamak için yaşanır. Düğünler, kına geceleri, nişanlar gibi özel günler, ölümsüzlüğe taşınmalıdır. Aşklarının sonsuzluğa doğru adım adım gittiği bu günlerde Dilan ve Yasin, düğün fotoğrafları için bizi tercih etti. Kim bilir, ileride çocuklarına ve torunlarına bırakacağı en güzel mirası, belki bu eşsiz fotoğraflar olacak.
 

Dilan ve Yasin’in içlerinde yaşadığı aşk, fotoğraflarda gözlerine yansıyor adeta. Onlar, bu aşk dolu fotoğraflar için Saray Park Çekim Platosu’nu tercih ettiler. Bu güzel alan, birbirlerine olan bağlılıklarını daha da ortaya çıkardı. Böylece güzel gelinimiz ve yakışıklı damadımız arasındaki sevgi dolu enerji, harika bir atmosferle fotoğraflara yansıdı.
 

Her anlarında hatırlamak isteyecekleri albümü, birlikte ortaya çıkardık. Çiftimiz, fotoğraflarına baktığı her gün, eminiz ki o mutlu anlara geri dönecek. Tekrar tekrar güzelliklerini anacaklar. Bu günleri gelecekte de yaşatmak üzere çocuklarına bırakacaklar. Birbirini çok seven bu güzel aile, ömürlük mutluluğu için Ramazan Bulut’u tercih etti. Profesyonellik ve aşk birleştiğinde, benzersiz fotoğraflar ortaya çıktı.
 

Dilan ve Yasin: Kına Çekim Hikayeleri

İmza atmaya doğru gitmeden önce güzel gelin Dilan, kına fotoğrafları için de Ramazan Bulut’u seçti. Fotoğrafları, Şanlıurfa’nın en harika atmosferinde çekildi. Gelin ve damadımız, kına için Bozova Çatak Bungalov Evler’ı tercih ettiler. Harika atmosfer, aşk dolu bakışlarla birleştiğinde, geriye ölümsüz anılar kaldı. İçlerindeki heyecan da gözlerinden okunuyordu.
 

Gelinimiz, kına için seçtiği kıyafetle adeta göz kamaştırıyordu. Öyle ki damadımız Yasin Bey, ondan gözlerini alamadı. Sevgi dolu anları, tüm fotoğraflarda yerini aldı. Dilan ve Yasin, bu fotoğraflara tekrar tekrar baktığında ne kadar çok sevildiklerini hatırlayacaklar. İlerde ölümsüz aşklarını, fotoğraflarla birlikte çocuklarına anlatıp mutluluklarını paylaşacaklar.
 

Dilan ve Yasin: Aşk Dolu Anılar Biriktirdi

Aşk, dünyanın en güzel duygularından biridir. Sevdiğiniz kişiye baktığınız zaman kaybolursunuz. Samimi ve içten bir bakış, Dilan ve Yasin’in fotoğraflarında ölümsüzleşti. Çiftimiz, o kadar uyumluydu ki her fotoğraf çekiminde çok eğlendiler. Doğallıkları ve samimiyetleri her zaman yüzlerinden okundu. Fotoğraf çekiminin yapıldığı alanda, unutulmaz anlar yaşadılar.

Bu eşsiz günü güzelleştirmek için çiftimiz, her ayrıntıyı ince ince düşünmüştü. Dilan, bembeyaz gelinliğiyle kuğu gibiydi. Yasin de şık damatlığıyla, yakışıklı ve modern bir damattı. Çiftin ruhlarındaki uyum, adeta dış görünüşlerine de yansımıştı. Böylece ortaya romantik dolu bakışlarla aşkın anlatıldığı fotoğraflar çıktı. Alanın atmosferi ise çiftimize sanki bir masaldaymış hissi yarattı.
 

Ramazan Bulut ve Ekibi Aşk Dolu Anların Şahidi

Düğün ve kına gecesini ölümsüz hale getirmek için çiftimiz, Ramazan Bulut ve ekibiyle çalışmayı tercih etti. Urfa’nın profesyonel ekibi, önce çiftimizin ne istediğini dinledi. Onların beklentilerine önem verdi. Böylece çekim için ayarlanması gereken her ayrıntı, çiftimizin mutlu olacağı şekilde tamamladı.
 

Çekimler esnasında kıyafetlerin renklerine ve alana göre ışık ve renk yaratıldı. Böylece ekibimiz, harika ambiyans yarattı. Çekime başladıkları an, çiftimize poz vermeleri konusunda yardımcı olduk. Bu esnada çiftimiz, her an eğlenceli dakikalar yaşadı. Fotoğraf çekimi esnasında kendilerini rahat hissetmeleri çok önemliydi.
 

Çekimler, çok samimi şekilde gerçekleşti ve mutlu bir sonla tamamlandı. Ekibimiz, fotoğraf çekimi esnasında her zamanki gibi kaliteye çok önem verdi. Sonunda, tam olarak Dilan ve Yasin’in istediği tarzda fotoğraflar çıktı. Bu fotoğraflar, albümlerinde yer aldığı gibi evlerinin en güzel köşelerini de süslemeye devam edecek.
 

Ramazan Bulut ile Düşün Çekimleri

Düğün anlarını ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekimleri oldukça önemlidir. Her insanın hayatındaki en önemli günler, şüphesiz düğünlerdir. İyi çekilen fotoğraflar için de profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışmak gerekir. Tıpkı Dilan ve Yasin çiftinin yaptığı gibi. Ramazan Bulut ve ekibiyle gerçekleşen fotoğraf çekimleri, çiftlerin mutluluklarını her daim hatırlatacak. Sadece düğün ve kına gecelerinde değil, ekibimiz birçok alanda çekim yapıyor:
 

·         Save The Date

·         Kişisel Fotoğraf

·         Çocuk Doğal Çekim

·         Nişan Dış Çekim
 

Yukarıdaki gibi daha birçok fotoğraf çekimini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hayatınızın en önemli günleri, fotoğraflarda ömür boyu kalıyor. Her fotoğraf doğal ve samimi şekilde ortaya çıkıyor. Bazen aşk dolu bakışlar ön plana çıkarken bazen bir çocuğun gülüşü yürekleri ısıtıyor.

Paylaş: 
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.