757  0

Dilara ve Selçuk: Sonsuz Aşka İmza Attı

Bazı anların hiçbir zaman unutulmaması ve hep hatırlanması gerekir. Düğünler, unutulmaması gereken önemli bir gündür. Aşklarını sonsuzluğa taşıyan çiftler, bu özel günlerinde fotoğraflarla ölümsüz hale getirir. Böylece ileride, çocuklarına bırakacakları en güzel miras da düğün fotoğrafları olur. Bu nedenle yetenekli bir fotoğrafçının ellerinden çıkacak fotoğrafları beklerler.

İşte Dilara ve Selçuk da aşkın en güzel halini yaşayan çiftlerden biri. Evlenirken gözlerindeki sevgi dolu bakışlar fotoğraflarına yansıyor. Bu anlarını ölümsüzleştirmek için de Klida Fotoğraf Platosu’nu tercih ettiler. Güzel gelinimiz ve şık damadımız, harika bir ambiyansla anılarını süslediler. Her zaman hatırlamak isteyecekleri bu anlar ömür boyu yanlarında olacak.
 

Dilara ve Selçuk’un Aşk Dolu Fotoğraf Çekimi

Bir aşiret kızı olan gelinimiz Dilara Hanım ile Urfalı damadımız, bir masaldaymış gibi hissetmek istediler. Bu masala ise birbirlerine olan bakışları ve yüzlerindeki güler yüzleriyle başladılar. İçlerindeki yoğun duygular da fotoğrafların her bir karesine yansıdı. Fotoğraflarını paylaştıklarında ise bir bakan bu güzel çifte tekrar tekrar bakacak.

Dilara Hanım prenses model gelinliğiyle göz kamaştırdı. Şık bir şekilde yapılan dalgalı saçları da her fotoğrafın en güzel detayı oldu. Damat beyin ise takımına seçtiği aksesuarlarla güzel bir uyum yakalandı. Böylece onların sevgisine uygun tarzda pozlar seçildi ve fotoğraf çekiminde de romantik anları çekildi.
 

Ramazan Bulut ve Ekibi Bu Romantik Anların Şahidi

Fotoğraf çekimlerinde profesyonellik isteyen çift, Urfa’nın en yetenekli fotoğrafçısı, Ramazan Bulut’u tercih etti. Çekim esnasında ışık ve renkte büyük bir uyum yaratıldı. Böylece Ramazan Bulut ve ekibi Dilara Hanım ve Selçuk Bey’in en güzel anlarını mükemmel şekilde yansıtmayı başardı. Klida Çekim Platosundaki manzaralarda bu fotoğraflara eşlik etti.

Çekim esnasında gelin ve damadın kendilerini rahat hissetmeleri çok önemliydi. Bu nedenle Ramazan Bulut ve ekibi, öncelikle samimi ve saygılı tavırlarıyla ne istediklerini sordu. Onların beklentilerini de göze alarak Ramazan Bulut fotoğraf çekimlerine başladı. Çekim sonunda ise bu muhteşem kareler, Gelin ve damadın da aşk dolu bakışları ortaya çıktı.
 

Ramazan Bulut ile Düğün Çekimleri

Düğünler, insanın hayatındaki en özel günlerden biridir. Bu nedenle hiçbir zaman unutulmamalıdır. Düğün anlarının ölümsüzleşmesi için de fotoğraflar, çok önemlidir. İyi fotoğraflar için de profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışmak gerekiyor. Tıpkı, Dilara Hanım ve Selçuk Bey’in yaptığı gibi. Düğün Fotoğrafçısı Ramazan Bulut ile her çift birbirlerine nasıl aşkla baktıklarını hatırlayacak.

Ramazan Bulut, sadece düğün dış çekim için değil, aynı zamanda:

  • Kına dış çekim
  • Kişisel fotoğraf
  • Save the date
  • Çocuk doğal çekim
  • Nişan dış çekim hizmetlerini de sürdürüyor.

Böylece hayatınızın en önemli günlerini fotoğraf karelerinde birleştiriyor. Bu sayede profesyonelce çekilmiş, doğal ve samimi fotoğraflar ortaya çıkıyor.

Paylaş: 
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.