374  4

Almanya’dan bizlere ulaşan güzel çiftimiz Özlem ve Atilla, aralarındaki muhteşem uyumla göz kamaştırıyordu. Hayatlarının en önemli anını ölümsüz kılmak için, her zamanki gibi özenle çalıştık. Ekip arkadaşlarımızla birlikte yer yer eğlenceli ve duygusal anlarına şahit olma şansını yakaladık. Birlikte yeni bir hayata adım atarlarken gördüğümüz manzaralar, birbirinden özeldi.
 

Saklı Cennet Halfeti’de Benzersiz Save The Date Çekimleri

Çiftimizin Save the Date çekimi için belirlediği konum, Saklı Cennet Halfetiydi. Çekimler için en iyi rotasyonlardan olan Halfeti, muhteşem manzarasıyla bizi karşıladı. Kendine has mimari yapıları, siyah gülleri ve doğal güzellikleri içerisinde çekim için hazırlıklara başladık. Çiftimiz, tatlı telaş içerisinde hazırlıklarını tamamladığında, çekim sürecine başladık.

 

Düğün öncesinde yapmış olduğumuz bu çekimler, çiftlerimizin gelinlik ve damatlık giyerek hazırlandığı, koşuşturma içerisine girmeden rahatlıkla fotoğraf çektirebileceği serüvenler. Bu bağlamda oldukça iyi bir karar verdiklerini düşünürken kendileri de memnuniyetlerini sıklıkla dile getirdi.

 

Nikah telaşına girmeden önce, gelinimiz ve damadımız rahatlıkla hazırlandı. Tamamen beklentilerini karşılayacak bir serüven yaşamak adına, çiftimizle sürekli iletişim halindeydik. Özel gün gelip çattığında, birlikte Saklı Cennet Halfeti’ye doğru yol aldık.

 

Suyun içerisinden yükselen tarihi yapılar, son derece otantik bir arka plan yakalamamızı sağladı. Çekimlere başladığımızda, çiftimiz birbirinden güzel pozlarla işimizi daha da kolaylaştırdı. Doğal, modern ve profesyonel çekimler yaparken yer yer ara verdik ve onların hikayesini kendilerinden dinledik.

 

İnstagram adresimiz ve web sitemizde yer verdiğimiz düğün hikayeleri, onların da ilgisini çekmişti. Her anını dolu dolu yaşamak istedikleri bu hikayeye, bizi de ortak etmek istemişler. Tarafımıza ulaştıklarında son derece samimi ve sıcak bir şekilde yaklaştılar. Ekibimizle sağladıkları uyum, çekimler boyunca stressiz ve enerji dolu anlar geçirmemizi sağladı. Bu nedenle nikah törenlerinde de anılarını ölümsüzleştirmemiz için bizi tercih ettiler.

Gaziantep Araban’da Rüya Gibi Nikah Çekimleri

Halfeti’nin en güzel manzaralarında Save the Date çekimleri yaptıktan sonra, çiftimizin nikah çekimleri için belirlediği rotasyon, Gaziantep Araban ilçesiydi. Gaziantep’in tarih kokan sokakları, kendine has mimari yapıları ve benzersiz kültürü, nikahı süslüyordu. Çiftimizin pozitif enerjisi adeta her yere yayılırken hem davetliler hem de ekibimiz oldukça keyifli bir gün geçirdi.

 

Nikah öncesinde hazırlıklarını tamamlayan Özlem ve Atilla’nın tatlı heyecanı gözlerinden okunuyordu. “Evet” demeye saniyeler kala, ikisi de birbirinden heyecanlıydı. Ekibimiz, tüm anlarını özenle kaydetti, onlara unutulmayacak anılarla bir albüm hazırladı. Bu arada davetlilerin de çekimlerini titizlikle yapmaya özen gösterdik.

 

Nikah salonuna girecekleri andan son ana kadar ekibimiz, Araban ilçesindeydi. Gün bitene kadar çiftimizin birbirlerine aşkla baktıkları her kareyi yakaladık. Nikah defterleri teslim edildiğinde, konuklarla fotoğraf çekmek için zaman ayırdılar ve herkesi gülen gözleriyle karşıladılar.

 

Nikaha davet edilen herkesle birlikte muhteşem pozlar veren çiftimiz, memnuniyetlerini dile getirmekten hiç geri durmadı. Samimiyetlerini hayranlıkla izlerken, onlarla birlikte çalışmaktan çok keyif aldık. Save the Date ve nikah çekimlerini, özel bir albüm içerisinde toplayarak kendilerine teslim ettik.
 

Çekimlerde Nelere Dikkat Ettik?

Sektöre adım attığımız günden bu yana önceliğimiz, gelin ve damadın çekimlerimizden memnun kalmasıdır. Aylarca hazırlandıkları düğünlerin, onlar için ne kadar önemli ve özel olduğunu, bir an bile unutmuyoruz. Bu nedenle Özlem ve Atilla ile tanıştığımızda, ilk olarak beklentilerini sorduk. Kendileri mütevazi ve samimi bir tavırla, önceki çekimlerimizi incelediklerini ve beğendiklerini ifade etti. Bizler de memnuniyet sağlamak adına neredeyse her detaya dikkat ettik ve harika sonuçlar elde ettik.

·      Çekim sürecine başlamadan önce çiftimizin rotasyon belirlemesini istedik.

·      Belirledikleri konumlarda, hangi saatlerde ve nerelerde daha iyi fotoğraf çekildiğini onlarla paylaştık.

·      Hiçbir sorun çıkarmadan ortak karar aldığımız çiftimiz, tam saatinde hazırdı.

·      Malzemeler, aydınlatma, kompozisyon ve pozlamalar üzerine planlarımızı detaylıca hazırladık.

·      Çekim yerine ulaştığımızda hiçbir eksiğimiz olmadığı için kısa süre içerisinde harika kareler aldık.

·      Samimi pozlar, portreler, konu etrafında şekillenen kareler alarak albümü çeşitlendirdik.

Profesyonel ekibimiz, gelin ve damadın hangi açılardan daha iyi görüneceğini saniyeler içerisinde planlayarak direktifler veriyor. Böylece hiçbir çiftimiz, zorlama ve kötü karelerle karşılaşmıyor. Özlem ve Atilla, düğünlerine severek katıldığımız sayısız çiftten biriydi. Sizler de hikayelerinizi ölümsüzleştirmek için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş: 
Yorumlar
nimet karataş
nimet karataş
27.9.2023 09:00
Merhabalar, ben Nimet Torunoğlu. Ramazan Bulut Bey ile aile fotoğraflarımızı çektirdik. Kendisi son derece güler yüzlü bir beyefendi ve bize yardımcı olmak için elinden gelenin en iyisini yaptı. Bizlere ailemizden biri gibi davrandı. Her şey için çok teşekkür ederiz. Fotoğraflarımız harika oldu ve bu özel anları ölümsüzleştirdiğiniz için minnettarız. İyi çalışmalar dileriz!
Ramazan BULUT
27.9.2023 09:01
Merhabalar, ben Nimet Torunoğlu. Ramazan Bulut Bey ile aile fotoğraflarımızı çektirdik. Kendisi son derece güler yüzlü bir beyefendi ve bize yardımcı olmak için elinden gelenin en iyisini yaptı. Bizlere ailemizden biri gibi davrandı. Her şey için çok teşekkür ederiz. Fotoğraflarımız harika oldu ve bu özel anları ölümsüzleştirdiğiniz için minnettarız. İyi çalışmalar dileriz!

Özlem güneş
Özlem güneş
19.7.2023 15:01
Merhaba, Biz Almanya'dan özlem ve Atilla halfeti Dış Çekim İçin Fotoğrafçı Arayışındaydık Ramazan Bulut Beyi Tesadüfen İnternetten Bulduk Önce Tereddütlerimiz Vardı Fakat Kendisinin Samimiyeti, İlgisi Karar Vermemizde Etkili Oldu Çekim Günü Ramazan Beyin Profesyonelliği, Tecrübesi Sayesinde Eğlenceli Güzel Bir Çekim Oldu Gönül Rahatlığıyla Öneririz.
Ramazan BULUT
19.7.2023 15:02
Sizin duygu ve düşüncelerinize uygun bir fotoğrafçı olmak beni ziyadesiyle onure etti. İnsan ömründe ki tek değerli günlerden olan evlilik gibi kutsal bir çatının şahidi olmak beni de mutlu etmişti. Ama hayatın baharında genç çiftlerimizden böylesi güzel şeyler duymak beni daha mutlu etti. En mutlu gününüzde bana da yer verdiğiniz için ben teşekkür ederim. Bir ömür boyu sevgiyle ve mutlulukla kalın.

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.