390  2

Şanlıurfa'nın En İyi Düğün Fotoğrafçısı Ramazan Bulut dış mekan düğün ve düğün hikayesi çekimlerini Şanlıurfa Merkez, ilçeler ve çevre illerde yapmaktadır. Ebru ve Cihan çiftine Düğün Dış Çekim çekimleri için Urfa Düğün Fotoğrafçısı Ramazan Bulut' u tercih ettiklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bu kategoride yer alan diğer albümleri görmek için Düğün Dış Çekim sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.
 

Hayalleriniz çekilmeye değer.Sevdiğiniz herkesin etrafınızda olduğu, ilginin en büyüğünü gördüğünüz ve her şeyin peri masallarını aratmayacak şekilde organize edildiği düğün gününüzü ölümsüz kılan, şüphesiz ki fotoğraflardır. Şanlıurfa’daki  güzel çiftimiz Ebru ve Cihan, hayatlarını birleştirdikleri bu özel günü sonsuza kadar hatırlamak için profesyonel ekibimizi tercih ettiler. Özenle çalışan ekibimiz, çiftimizin eğlenceli ve duygu dolu anlarını en doğal haliyle kameraya yansıttı.
 

Alahan Otel ve Narlıbahçe Butik Otel’de Rüya Gibi Çekim

Şanlıurfa’nın gözde otellerinden olan Alahan Otel ve Narlıbahçe Butik Otel’de gerçekleştirilen çekimlerde, çiftimizin yüksek enerjisine şahit olduk. Urfa’nın mistik dokusunun tam anlamıyla hissedildiği mekânda, fotoğraf üzerinde de aynı etkiyi oluşturmak istedik.

Estetiğin, karelerin üzerine bütünüyle sindiği, renklerin ve pozların doğallığı yansıttığı çekimimizde, çiftimizin isteklerini göz önünde bulundurduk. Ebru ve Cihan, bizlere aşklarının mucizevi hikayesini anlattı; ekibimiz de bu hikâyeyi, her bir detayıyla düğün fotoğraflarına kaydetti.
 

Çiftimizin Ambiyans ile Harika Uyumu

Mutlu çiftimiz Ebru ve Cihan’ın düğün fotoğraflarını, iki ayrı mekanda gerçekleştirdik. Aşklarının ölümsüz anlarını kaydettiğimiz çekimde, ruhlarına ve duygularına uyum sağlayan bir konsept tercih ettik. İç mekânda yapılan çekimler, estetik yönü güçlü olan alanlarda çekildi. Bu mekanlarda, en ufak detaya kadar tüm ayrıntılara dikkat etmeye özen gösterdik. Işık yoğunluğu, vurgusu, arka plan düzeni ve çiftimizin konseptle bütünleşmesi önceliğimiz oldu.
 

İç mekan çekimlerinde, doğal bir alan oluşturmak önemli olduğu için bunu hedefledik. Çiftimiz, aşklarının masum ve içten hallerini bize yansıttı. Biz de bu anları büyük bir keyifle merceğimize aldık. Gelin ve damadın istekleri doğrultusunda verilen pozlarda, yine onların beğenilerini dikkate alarak bir düzenleme gerçekleştirdik ve böylelikle hayal ettiklerinin de ötesinde fotoğraflar ortaya çıktı.
 

Düğün çekimlerinde, iç ve dış mekanın kullanılması  fotoğrafların kaderini belirler. Bu mekanlar ne kadar profesyonelce kullanılırsa o kadar kusursuz işler ortaya çıkar. Ebru ve Cihan, seçtikleri iki özel mekanın çeşitli alanlarında pozlar verdi. Bu pozlar tamamen doğal, naif ve ince bir estetik zevkiyle tasarlandı. Tanışma hikayeleri ile taçlanan bu aşkın serüveni, yaz günlerinin muhteşem havasını taşıyan yerlerin güzelliğiyle birleşti.
 

Dış mekan çekimlerinde ise tercih edilen renk tonlarının diğer pozlarla ve özellikle iç mekan konseptiyle uyumlu olmasına özen gösterdik. Bütünlük taşıyan ve çiftimizin aşkını yansıtan karelerin, neredeyse bir film sahnesi gibi akışını dikkate aldık. Şanlıurfa’nın kendine özgü dokusunu aynı şekilde taşıyan otelin bahçesi, otantik düğün pozlarına eşsiz bir şekilde eşlik etti. Böylelikle adeta masal karakterleri gibi görünen genç çiftimizin duyguları, şehrin atmosferiyle birleşerek ölümsüzlük kazandı.
 

Eğlenceli ve Romantik Çiftin Aşkı Fotoğraflarla Ölümsüzleşti

Hayatlarının en önemli ve en güzel gününde unutamayacakları anları kaydetmek için Ramazan Bulut ve ekibini tercih eden Ebru ve Cihan, bu süreç boyunca fazlasıyla profesyoneldi. Kendine güvenen ve güzelliklerini kameralara aktarmaktan çekinmeyen çiftimiz, uzman ekibimizin de yönlendirmelerine uyarak hayal ettikleri düğün fotoğraflarına kavuştular. Çiftimizin, düğün fotoğraflarını çekerken dikkat ettikleri noktalar şunlardı:

 

  • Düğün çekimlerini, kendilerini en rahat hissettikleri zaman aralığında gerçekleştiren çiftimiz, yaşadıkları duyguların tazeliğini yitirmeden kamera karşısına geçti. Fotoğraflarına, en içten ve doğal gülümsemelerini yansıttılar.
  • Gelinliğinin görünümü konseptle tamamen uyumlu olan güzel gelinimiz Ebru, sade makyajı sayesinde öz güzelliğini koruyarak fotoğrafları renklendirdi. Düğün fotoğraflarında, kendiniz gibi hissettiğiniz ve duygularınızı en gerçekçi yaşadığınız pozları vermeye özen göstermelisiniz. Genç çiftimiz, bunu hem görünümleri hem de hareketleri sebebiyle başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.
  • Şehirlerinin atmosferine uygun olarak tercih ettikleri mekanda, çiftin hayallerine göre hareket eden ekibimiz, seçtikleri konsepti en üst seviyede oluşturmaya çalıştı. Mistik ve otantik dokuları tercih eden çiftimizin fotoğraflarındaki her bir detay, ortaya çıkarmak istedikleri görüntüyü sergiledi.
  • Damatlar, düğün günü normal hayatlarında olduklarından farklı görünebiliyorlar. Cihan, bu özel gününde de her zaman tercih ettiği saç ve sakal stilinin dışına çıkmamaya özen gösterdi. Bu şekilde, ortamın doğallığını bozmayan ve her zaman kendisi gibi hissedeceği pozlar verdi.

Her bir anını özenle planladığımız çekimde, Ramazan Bulut ve ekibi olarak ustalıkla çalıştık. Çiftimizin büyüleyici duygularını tüm ihtişamıyla yansıtmaya özen gösterdiğimiz fotoğraf karelerinde, mekanın güzelliğini duyguların yoğunluğuyla birleştirdik. Çekim, uzun saatler alsa da sonucu buna fazlasıyla değdi. Genç çiftimizin, ömürleri boyunca saklayacakları anlarını büyük bir mutlulukla fotoğrafa döktük.
 

Büyüleyici Anlarınızı Ölümsüzleştirin

Ramazan Bulut, profesyonel ekibi ve yüksek çözünürlüklü makineleri sayesinde bu özel gününüzü büyüleyici pozlarla taçlandırıyor. İsteklerinize ve hayallerinize uygun olarak planlanan düğün çekiminde, Ebru ve Cihan’ın mutluluğunu tam anlamıyla yansıtan karelerle zenginleşirken, onlar ve çocukları için ölümsüz hatıralar bıraktık. Konsept fikirler, iç ve dış mekân çekimleri, damat, gelin ve düğün çekimlerinin ayrı ayrı, titizlikle gerçekleştirildiği süreçte, her şey onlar için titizlikle planlandı.

Paylaş: 
Yorumlar
Ebru atasoy
Ebru atasoy
27.9.2023 08:58
Çekim öncesinde, sırasında ve sonrasında çok güzel ilgilendiler. Ramazan Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.
Ramazan BULUT
27.9.2023 08:59
Merhaba Ebru Hanım, Çok nazik ve samimi yorumunuz için teşekkür ederiz! Sizin gibi değerli misafirlerimizin memnuniyeti, bizim için en büyük önceliklerden biridir. Çekim sürecinin her aşamasında size yardımcı olabilmek için buradaydık ve geri bildiriminiz bizi son derece mutlu etti. Ramazan BULUT ve ekibi olarak, sizin gibi harika insanlarla çalışmak bizim için bir ayrıcalık. Size en iyi hizmeti sunabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Bir sonraki buluşmamızı dört gözle bekliyoruz! Tekrar teşekkür ederiz ve güzel yorumunuz için minnettarız. Saygılarımla Ramazan BULUT

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.